na hlavní stranu záznamník.cz

O záznamníku a autorovi
Aktualizováno: Úterý - 14.březen 2006 - 10:20

PROLOG - Abych nebyl za anonym a nevypadalo to, že se stydím za svoje názory s všechny ty písmena, musím se trochu odtajnit. Jménem to trapně začíná, nějakým tím kontaktem pokračuje a skrze oblíbené a uznávané osobnosti, které nějak ovlivnili či ovlivňují můj život, se dostáváme ke konci, kde je shrnuto něco málo jako proslovy k nějakému tomu výročí, které tenhle web má. Občas budu doplňovat, protože těch jmen a mám v hlavě až až.

Ondřej Lazar Krynek
grafik, fotograf a freelance designer
www.Lazar.cz
Lazar(zavináč)Lazar.cz
775292729 = 77LAZARCZ
92926384
Lazar.cz

20.březen 2005

Norman Foster, Philip Johnson, Zaha Hadid, Jan Kaplický, Richard Rogers, Jean Nouvel, Daniel Libeskind, David Chappell, Skidmore Owings, Rem Koolhaas, Herzog & de Meuron, Alvar Aalto, Renzo Piano, Le Corbusier, Frank Lloyd Wright, Ludwig Mies van der Rohe, Antoni Gaudí, Adolf Loos, Josef Gočár atd.

Philippe Starck, Marcel Wanders, Charles & Ray Eames, Olgoj Chorchoj, Alberto Meda, Arne Jacobsen, Maxim Velčovský, FrederiksonStallard, Yamada atd.

Zdeněk Sýkora, Otakar Slavík, Jitka Válová, Václav Bláha, Branko Jelínek, Lubomír Přibyl, Václav Boštík, Oldřich Kulhánek, Čestmír Suška, Milan Cais atd.

Viktor & Rolf, Yves Saint Laurent, J.P. Gaultier, Gianni Versace, Giorgio Armani, Louis Vuitton atd.

David LaChapelle, Nick Knight, Herb Ritts, Steven Klein, Helmut Newton, Annie Leibovitz, Irving Penn, Jürgen Teller, Peter Lindbergh, Anna Mrázek Kovačič, Adam Holý, Petr Jedinák, David Kraus, Filip Šlapal, Roman Dietrich, Matúš Tóth, Vladimír Birgus, Tomáš Pospěch, Ivan Pinkava, Miroslav Tichý, Dita Pepe atd.

Miloš Čermák, Tomáš Baldýnský, Honza Dědek, Vojtěch Rynda, Jiří X. Doležal atd.


jméno:
povolání:
porfolio:
email:
mobil:
icq:
skype:

záznamník start:

architekti:


designéři:výtvarníci:návrháři:


fotografové:


média:NA ZAČÁTKU - Kdyby se mě někdo zeptal, proč tenhle blog vůbec začal fungovat asi bych neřekl nic extra. Spíš asi odpověď "A proč né?". Možná to bylo nakonec způsobeno tím, že si pořádně nepamatuju co bylo včera a třeba zrovna proto! Nejdříve jsem jen tak zkoušel, jestli budu mít vůbec čas sem něco psát a nakonec se z toho vyklubalo takové malé dítě, které si hýčkám a to s tou největší radostí. Myslím, že všech mých 7 učitelek, co jsem za život měl na Český jazyk, by si na mě najaly někoho na nájemnou vraždu, kdyby viděly jak tenhle super češtin někam píše a veřejně to vystavuje. Na druhou stranu ti co mě znají mi to snad odpustí a trochu to vynahradí ten obsah.


PO ROCE - Za rok fungování se stalo mnoho změn. První je že "blog" se z Lazar.cz přesunul na vlastní doménu záznamník.cz kde už zaznamenávám pravidelně každý den. Když se děje nějaká významnější akce, je k záznamu ze dne připojená i fotogalerie. Do budoucna plánuju i videa a další zajímavosti, ale chce na to trochu ještě čas. Jelikož mám design opravdu rád, bude se design záznamníku asi měnit. Jsem pořád nespokojenej a nikdy snad nebudu. Nebudu skrývat radost z počtu přístupů i z toho, že jsem se za dobu fungování seznámil (i prostřednictvím záznamníku) s dost příjemnými lidmi a některé fotky z akcí atp. se objevily i na jiných stránkách. Doufám, že to takhle půjde i nadále.


PO DVOU LETECH - Uteklo to jako voda, nebo jak se to říká nějak trochu poeticky, že jsem si ani nestihnul zaznamenat a oslavit druhé narozeniny. Sám jsem rád, že jsem zkrotil svoji lenost a všech těch 365 záznamů udělal, některé s fotogaleriemi a k některým nově přibylo i video aby bylo možné se blíže podělit a lépe si vzpomenout. Plány jsou a sám vím, že se záznamník bude rozšiřovat. Kdy a jakým směrem to je ale zatím ve hvězdách, do kterých nahlížím zatím jen já.


© Copyright 2005-2019 - Všechna práva vyhrazena - záznamník.cz - webdesign od Lazar.cz
Šíření odkazu na tento záznamník je výslovně doporučeno a chváleno! Pánbů vám to oplať!
Kontakt: Ondřej Lazar Krynek