na hlavní stranu záznamník.cz
 
Středa - 17. srpen 2005 - 23:19
něco pro tvé oči
PRAHA - Při nákupu v drogérce jsem venku (kousek od Václaváku) uslyšel něco jako krišnovskej průvod, ale tak trochu jinak. Hnedka jsem běžel co se to děje a viděl hordu mladejch studentů. Nad sebou táhli italskou a švýcarskou vlajku a zpívali. Divný. Nejdivnější na tom bylo, že jeden tam nes velkej zlatej kříž s panďulákem. Jakože kázali víru? No zrovna se mi to nějak extra zachytit nepovedlo, protože jsem doma nechal paměťovou kartu a bez ní foťák jaksi nepracuje :-D. Takže jsem musel zasáhnout mobilem, ale než bych stihnul přenastavit rozlišení utekli by mi. Takže sorry za kvalitu. Pak se usadili dole na Můstku a rozdávali letáčky s Benediktem stodvacátým nebo kolikátým a otravovali kolemjdoucí a dělali bordel. Vštěpování víry v moderním pojetí. Fakt síla.
 
Úterý - 16. srpen 2005 - 21:23
něco pro tvé oči
PRAHA - Vzhledem k tomu, že se snažím vypadnout někam za teplem, tak sháním, kam to bude. Jelikož jsem ale tak trochu zmlsanej tím, že jsem na dosti místech už byl nebo v nabízených destinacích prostě nic není, tak se nějak nemůžu rozhodnout kam. Je to taky trochu stížený tím, že lidi zkoupujou všechno co jim přijde pod ruku a to i za ceny myslím si dost přesahující last minute (týden) ceny včetně všech zájezů do Egypta a bouchající destinace. Bude to asi hlavně tím, že to tu je spíš na svetr než plavky a to docela chápu, že chce vypadnout velká část republiky. při tom vybírání jsem si vzpoměl na vegetariánskou restauraci Góvinda, kam jsem za svého vegetariánského období často chodil. Tak jsem tam dnes zašel alespoň na pozdní oběd. "Bratři" mi naložili velké menu, na kterým jsem si fakt pošmáknul.
 
Pondělí - 15. srpen 2005 - 21:05
něco pro tvé oči
PRAHA - Dneska jsem musel do Český spořitelny. Abych to všechno vyřídil hned ustroje, tak jsem musel na centrálu. Pákrát jsem už jel okolo, ale nikdy jsem nějak neměl důvod se zastavit a prohlédnout si ji z blízka. Až nedávno. Dneska jsem tam už byl sice podruhý, ale zase jsem se nemoh vynadívat na tu úžasnou budovu. Krásná moderní architektura. Obložené sklem, čisté, perfektní. Dokonalé lomené křivky. celý ten zážitek mi trochu zkazil poradce, kteráý tam nebyl takže jsem to musel složitě vyřizovat s něký jiným. No nedá se nic dělat. Nejlepší na to m bylo, že nikdo nevěděl kde je a jestli by tam vůbec být měl. No asi tam budu muset zase, ale do týhle budovy s pěkným designem i uvnitř celkem i rád.
 
Neděle - 14. srpen 2005 - 21:01
něco pro tvé oči
TÁBOR a PRAHA - Vlastně už dnes chvilku po Stereo MCs naběhnul mnou snad nejvíc očkávaný Adam Freeland. S neuvěřitelným páčem na hlavě, opět trochu přimóděný a s apartním kufříkem, plným toho nejpšího to tam pěkně roztančil. Zezačátku mu s tím pomáhal i vlastní MC, který ty songy občas i kazil, ale budiž. Trochu se tam kluci zlámali, to asi po flašce tý vodky co do sebe kopli za něco přes hodinku, ale o to nářezovější songy tam dával. Klasiku jako remix Nirvany, vlastní We want your soul nebo Supernatural thing, mě opravdu nenechávalo ani chvilku klidným. Nejlepší scéna byla asi když ve výru hudby podroušen alkoholem v jakýchsi pohybech po podíu (tanec) poutekl od mixáků a natahovací "telefonně sluchátkový" kabel se nenatáhnul tolik a celá ta mixovací věcička kam jsou zapojený mikrofony a přehrávače, sletěli dolů a viseli jen na kabelch. Ten pult sebou vzal i půlitr vodky z džusem takže to po tom mixáku náramě hezky teklo, ale pak to fungovalo jakoby nic. Vtipný pohled. Po celkově naprosto neuveřitelným Freelandovijsem už po bolestivých chodidlech málem nedošel do stanu, kde jsem se uvet do umělého komatu číslo 2, po pár minutách. Probuzení celkem milé a to s vidinou kafe a domova. Cesta v pohodě, Smiley řidí dobře, takže Praha nás celkem brzy uvítala. Mam v hlavě ještě silný šumění pískot, ale tomu se fakt nedá zabránit a už si na to moje tělo snad i zvyká. Po tomhle nášvihu kultury a nezapomenutelnými zážityk jsem si teď v klidu domova dal regenerační spánek a po tomhle příspěvku ulehnu asi znova. Zítra sem přidám fotky, mám jich asi 700 takže budu muset vymyslet jak to potřídím a co z toho udělám.
 
Sobota - 13. srpen 2005 - 15:08
něco pro tvé oči
TÁBOR - Když jsem se včera po třetí ráno s pichlavou bolesí v chodidlech takřka dobelhal ke stanu, kde jsem se uvedl do umělého komatu, který byl tu a tam vyrušen nářkem mých kyčlí z tvrdosti "postele" bylo horko těžko druhý den možno vstát. Ráno nebylo moc veselé, ale nedaleký McDonalds to trochu spravil. Teď mířím docela v dobrém, odpočatém stavu a za příjemného slunečního svitu, na Priessnitz, protože DJ Wich tam hraje něco ne zrovna z jeho krámu takže nezajímavý. Dneska plánuju ještě: Apocalypticu, Sunshine, Moimir Papalescu & The Nihilists, Stereo MCs, Adama Freelanda, Nicka a snad stihnu i kus Umakart.

NEDĚLNÍ OFFLINE: Priessnitz hrály docela příjemně, leč písničky trochu ne moc znamé, mám jen jedno album a z něho tam nic nezaznělo, tak jsem si to moc neužil. DJ Wich hrál všechno možný jen né svoje desky takže docela nuda. Tak jsem z něj radši přesunul na našláplou kapelu Dub-O-Net a zní na Al Yaman, kteří mě neuvěřitelným způsobem překvapili skvělou hudbou a zvukem. Skyline předvesli klasicky živou show, začínají se mi líbit. Další zajímavý objev byly Satisfuction, tekový ten styl ala Linkin Park, ale český a fakt dobrý! Apocaliptika mě nějak nebrala tak jsem si šel dát menší odpočinek před Sunshine. Ti nebyli špatní jen to na jejich naštvaný vystoupení ze Semtex Culture nemělo. Moimir Papalescu & The Nihilists, hrály skvěle, fakt jsem se bavil, přídavek v podobě předělávky Das Model od Kraftwerk mě dostával do kolen. Místo Nicka Cavea jsem si dal Josefa Sedloně, který mě brekabeatovejma hitovkama dostal opravdu do dobrý nálady a připravil mě na těsně popůlnoční Stereo MCs. Na fotce u nic hsi všiměte chlápka v montérkách za pultíkem a dvěma Apply. Celkem roztomilé. A je pravda, že téměř všechen zvuk šel z těch Applů, ale vokály dávali živě. Měl tam i dvě zpěvačky což bylo fakt příjemný. Dalo by se říct, že jedno z nejlepších vystoupení byly právě oni, Stereo MCs.
 
Pátek - 12. srpen 2005 - 12:09
něco pro tvé oči
PRAHA - Ták za chvilku vyrážím na místo setkání, odkud by jsme měli vyrazit na Love Planet do Tábora. Odvoz zajišťuje Smiley, takže to snad bude v pohodě. Věřím mu. ;-) No fettiválek vypadá fakt našláple, krom nějakejch českejch kapel tam vystoupí i nějaký hvězdičky, ale ze všeho nejvíc se asi těší na Adama Freelanda, tak doufám, že nezklame. Všechny pracovní záležitostu ukončeny. Počet webů od včerjška za víc než půl roku stoupl na sedm což by zatím mohlo stačit a můži si dát dovolenou, kterou si dávám na 14 dní za kterou nebudu pracovat (doufám). Dneska jsem ještě dodělával logo pro známého - známého diplomovou práci, nějakej prográmek co získává a zpracovává data v bankách a tak. No neni extra, ale docela ujde.

PŘEDPŮLNOČNÍ ONLINE: Tak začíná to tu být pěknej mazec! Nejen že jsem si dal pro zahřátí 100 stupňů, ale pak Skinny Puppy, kde jsem dostal od hlavního vrahouna krví, kterou metal všude okolo sebe, podřezával se a dával tam největší maso, hlavně když přišel s vojenskou helmou a na ní měl připeněnej kříž a plival okolo sebe krev! Pravě teď jsem čerstvě po IAMX, což bylo naprosto neuvěřitelný, normální koncert se proměnil, po té co vyzval diváky, při poslední písničce, aby šli tančit k němu na pódium, v naprostou řežbu o to kdo se tam dostane. Ochranka nestíhla zastavovat a tak opravdu pár lidí proniklo až k nim. Já taky. Uplněj mejdan. Jedna písnička (Kiss + Swallow), ale naprosto užasný zážitek, koukal mi přímo do očí a pózoval pro můj foťák, neuveřitelný, skvělý úžasný, ten člověk je fakt dokonalej a ve spojení s tou hudbou mě to fakt dostává.

NEDĚLNÍ OFFLINE:Následovali Kosheen, kteří to fakt rozbalili, ale nebyl jsem z toho nějak odvázaný, deska je jak říká Smiley, asi fakt lepší. Před usnutím jsem si někdy po třetí ráno dal duo Kaplick & Saku, docela pohoda breakbeat a dobrý animace.

FOTOGALERIE: IAMX (22 fotografií)
 
Čtvrtek - 11. srpen 2005 - 22:30
něco pro tvé oči
PRAHA - Na tomhle projektu jsem dělal přibližně od března čili cca 6 měsíců. Dlouhá procedůra, která vedla od grafického návrhu webu, přes ladění směrem k uživatelům, kompletní převod do xHTML a kaskádových stylů jak pro zobrazní na webu tak i pro tisk. Následovalo několikatýdenní plnění databází fotografiemi a textovými údaji, ladění, testování a další a další kupy práce. Dnes se projekt přesunul na hlavní stránku BULDOKtel.cz a vynulovalo se počítadlo, které hlásilo 141700 přístupů a začíná se od znova. Uplně jiná "filozofie" obchodu, víc fotek a údajů o modelech. Web vyzkouší až první nápor lidí, který se za prvních 30 minut vyhoupl na 100 lidí což v nočních hodinách docela jde.
 
Středa - 10. srpen 2005 - 23:57
něco pro tvé oči
PRAHA - Konečně jsem si zašel pro manuál na svůj telefon. Zprvu jsem ho radikálně odmítal, že ho nepotřebuju a tak jsem ho s telefonem ani nepřebíral, ale ouvej. Problémek se objevil, když jsem si neuměl nastavit email a když se mi tam začali zobrazovat ikony který prostě neznám a nepoznám z nich co je co. No má 163 stran a to je jen v češtině což je docela dobrá tloušťka. Pamatuju na svůj první který měl okolo 100 stran a to ještě minimálně ve čtyřech jazycích. Technika jde kupředu nooo. Navíc se prohrabuju v kódech abych odladil své nové dítě, které chci v pátek spustit, pro Internet Explorer, který se zarytě brání a přemlouvání mu nepomáhá. Začínám ten Firefox mít opravdu hodně rád.
 
Úterý - 09. srpen 2005 - 23:50
něco pro tvé oči
PRAHA - Už jsem sezbíral pár fotek a dneska jsem jich pár vybral a jak jsem slíbil cca před měsícem, vyrazil jsem do boje proti oněm řidičům. Nejen že mám občas pocit, že je bezpěčnější vůbec nevycházet, protže ani přechody a chodníky jim mnohdy nejsou svaté, ale občas si zaparkujou svoje auto tak, že se prostě nedá projít. V tom lepším případě si mladý podnikatel kulturista hodí na svojí nablýskanou Audi A8 značku invalida, o který mám pocit, že ji prodávají snad v trafice. Fotky budou přibývat a kdyby jste někdo něco měl udělám extra galerii.

FOTOGALERIE: I Like Park An Idiot (pohyblivý počet fotografií)
 
Pondělí - 08. srpen 2005 - 22:35
něco pro tvé oči
PRAHA - Už to opravdu chtělo změnu. Starší balík od Macromedia už na moje požadavky jaksi nestačil a dělat v téhle době byť na o jednu třídu starém software je v týhle branži prostě skoro sebevražda. Mám odedneška nově Macromedia Studio MX 2004 a to opět plně legálně. Je tam spousty věcí co určitě na 100% nevyužiju, protože mám na vektory hlavně Illustrátor a na bitmapy Photoshop, ale na převod třeba vektorů do Flashe se to určitě hodit bude. Docela jsem se bál online registrace, protože vím jaké jsou s tím problémy, ale všechno proběhlo bez nejmenších problémů, dokonce stačilo na server zaregistovat jeden produkt a ostatní si vzali registraci od něj. Tak jdu na to, testovat a tvořit ;-).
 
Neděle - 07. srpen 2005 - 23:55
něco pro tvé oči
PRAHA - Pár minut před půlnocí spouštím další nový počin z mojí dílny a to pro restauraci Tkalcovský Dvůr. Tenhle webík jsem dělal se strašným nadšení a po čase jsem se do něj dost zamiloval. Ladil jsem ho hoooodně dlouho aby byl alespoň na 99,9% takový jak si ho představuju a po čase ho stejně asi ještě trochu doladím. Krom loga je vše moje práce. Pitval jsem se hlavně s posunováním obsahu pomocí těch posunovátek, dále pak zasunutými lístečky pod svorkou, ty aby byly reálnější a živější a hlavně pak odladěním pro Firefox, který se taky víceméně povedlo. Asi nemá cenu tu moc řečnit, když se podívat můžete sami, doufám že se bude líbit a je snad samozřejmost, že každou odezvu rád zaslechnu.
 
Sobota - 06. srpen 2005 - 22:24
něco pro tvé oči
PRAHA - Zase něco dělám, já už bez tý práce asi nepřežiju. A ona je sobota a po delší době jsem doma a dávam si Kománkovou a Rodrigueze v Bastard popu na Rádiu 1, což fakt můžu, docela mě to hudebně vyhovuje a občas tam mají nějakou pecku co me dostane. Dneska tu je ale extrémně povedená skladbička. Neznáma skupina (?) Thriftshop XL udělal skladbu Windows XL (Service Pack 2) sestavenou ze zvuků z Windows XP, do toho nějakou elektroniku a ženskej hlas a je z toho hit. Nevím jak je to sice s právama od Microsoft, ale na svým webu mají tuhle písničku zdarma ke stažení. Doporučuju i ostatní songy! Takže vzůru do Windows haluze i jiných.
 
Pátek - 05. srpen 2005 - 16:22
něco pro tvé oči
PRAHA - Sice už včera, ale s pár oprevenými chybami a dodělanými upoutávkami oficiálně až dnes, se spustila poslední část speciální přílohy Novinek, 2. světová válka a to část Válka v pacifiku. Ta obsahuje tři části. Jedna, ta největší je flashová animace nejvýznamnějších bujů spojenců proti Japonsku. Druhá, nemenší je chronogie bojů a ta třetí je popis atomové bomby Little boy a fotky bombardéru B-29 Enola gay. Já jsem tvůrcem flashe a grafiky, dělal jsem letadýlka a lodičky (ty tam moc nevyniknou) a především mého modelu atomovky Little boy, mého prvního 3D modelu. Koukněte na to a kdyžtak pošlete nějakej ten názor. Celý speciál 2. světová válka je zde a část Válka v pacifiku je pod tlačítkem Pacifik nebo zde.
 
Čtvrtek - 04. srpen 2005 - 16:58
něco pro tvé oči
PRAHA - Pravděpodobně poslední design současného blogu na měsíc srpen jsem dnes konečně dokončil. Cílem bylo udělat něco letního, příjemného, decentního, jemného, veselého a jiného. Trochu se to sic podobá designu na červen, ale tohle mám prostě rád. Kdo si ho cche nastavit, může tak učinit v levém menu po kliknutí na poslední "barevnou" ikonku, nebo si vymazat cookie v prohlížeči. Tak co libi?
 
Středa - 03. srpen 2005 - 22:43
něco pro tvé oči
PRAHA - Konečně jsem si koupil telefon a už mám vlastní. Ten jsem jaksi začal postrádat po jedný spiš kalbě, než plesu, což už je pár měsíců, asi 5 (proto ta nafocená pětka). Do dneška jsem měl půjčenou NOKIA 5100, coč je sice telefon se který jsem mohl třískat, sprchovat, spad mi do sněhový závěje a tak dále, a pořád byl ok, ale měl i svoje nevýhody, jako že se na něm dala stěží napsat sms a přijmout hovor bylo skoro na heslo. Tákže jsem prostě musel, už se to nedalo. A jelikož jsem dneska dost obelstil svou nerozvážnost rychlím "nákupem", tak jsem si odnes svýho drobečka. Musím říct, že docela pokrok, tisíce desetitisíce barev, jemnej display a další blbosti me dostali. Bylo to jako dosta do ruky místo angličáka slušnou káru. Teď ho musím ještě trochu vyzdobit, ale to je u mě taky dlouhej proces. ;-)
 
Úterý - 02. srpen 2005 - 23:58
něco pro tvé oči
PRAHA - Už jsem to plánoval ze začátku, ale přecejenom jsem si nakonec řek, že spustím blog, kam budu postupně přidávat funkce co bych rád a že to všechno nejdřív ozkouším a že si extra doménu pro moje fotky, blogový texty atd. nechám ještě chvilku uležet. Už jsem nad tím myslel moc dlouho, což je nejlepší věc to udělat a vyčistit tu hlavu od další věci. Proto mám od dneška zaregistrovanou a funkční doménu zaznamnik.cz pro můj blog, fotky, videa (do budoucna) a další věcičky co plánuju. Zatím to tady bude fungovat a za čas (nevím kdy, asi až ten web udělám) přesunu celý Lazar - blog na zaznamnik. Je tam zatím takový grafický provizorium, to se časem doladí, ale teď mám spoustu jiných starostí. ;-)
 
Pondělí - 01. srpen 2005 - 16:57
něco pro tvé oči
PRAHA - Při poslechu remixovaný desky Freestylers, která jse snad ještě lepší než originál jsem si tak nějak povzdechnul, že nám skončily občasný Breaksome soboty v roxy, kde se to hemžilo jednou peckou za druhou. Čekal jsem, že po problémech v co Roxy má to asi moc dlouho nezůstane a doufal jsem že se ne sice mhojně navštěvovaný, ale pořád dobrý Breaksome uchová, alespoň v nějaké podobě. Bohužel ne, tam mi zbylo jen pár streamu z akcí a to je asi vše. Mohli by dát zase něco do kupy a Mike by mkohl zase dělat ty üžasný plakáty.
 
Neděle - 31. červenec 2005 - 23:00
něco pro tvé oči
PRAHA - Dneska po ránu mi po několikrát po ICQ přišla "výzva" abych vyjádřil svůj nesouhlas proti zásahu policie na CzechTeku, tím že přijdu na demonstarci. Pod textem byla podepsaná adresa policejnistat.cz Nebylo tam ani zapomenuto, že když nepřijdu, můžu nechat alespoň svůj podpis na dalších petičních stránkách.

Co ktomu říct. Nebyl jsem na CzechTeku, nebyl jsem na demonstraci a nepodepsal jsem. Bohužel mi ten dotyčný neposlal adresu kde můžu vyjádřit souhlas se zásahem policie. O co jde z máho pohledu? Už jenom název webu policejnistat.cz mi přijde přesně vyjadřující inteligenci protestujících. Na te druhé, výše uvedené adrese si stačí přečíst s čím by jste měli jakože souhlasit a všem je to jasný. Za vše mluví úryvek: .. zneuziti moci proti bezbraným a pokojným obcanum... Ano asi mají pravdu, to vše ukazují tyto fotky. Tam je dobře vidět kdo je bezbraný! ;-) Ale to přesně ukazuje mentalitu tohodle státu. Technaři dělají bordel kde nemaji, neodejdou, vytlačí je policiie. Oni napadají policisty a pak ještě protestují. Kam to vede.
 
Sobota - 30. červenec 2005 - 21:43
něco pro tvé oči
PRAHA - Ne ze stoboskopu na CzechTeku, jak by se mohlo zdát, ale z nebe. Plním batabáze fotkama a údajema aby se dal další z mých "dítek" brzy spustit a v tu se z ničehonic přižene nějaka tma a bleská mi do očí. No tak jsem tedy vzal foťák a zrovna projížděl bus, tak mi tam udělal hezkej efekt. Bouchá to tu všude okolo. Doufám že nebudu cílem i já.
 
Pátek - 29. červenec 2005 - 23:44
něco pro tvé oči
PRAHA - Dalo mě to hodně práce a hlavně přemlouvání sama sebe abych se konečně dokopal k tomu abych sem dal všechny vytoužené fotky z akcí akoncertů a pěkně a pokud možno přehledně je rozdělil do galerií. Už bylo taky na čase. A tak v pravo nahoře můžete pod kolonkou fotogalerie brouzdat všema významnějšíma akce se mnou a mýma očima. Některý fotky se povedly víc, některý míň, ale to všechno zaleželo hlavně na podmínkách, který ze zčátků nebyly zrovna růžový. Takže ruce nahoru nastražit uši a klikat... enjoy

Taky se mi konečně podařilo trochu zpřehlednit moji komerční homepage na Lazar.cz a tam především menu, který už je snad lépe rozdělený než předtím.
 
Čtvrtek - 28. červenec 2005 - 17:12
něco pro tvé oči
PRAHA - Microsoft vydal beta verzi nástupce Windows XP s pravděpodobně prozatimním názvem Windows Vista. Nejen, že se mi ten název docela líbí, ale dokonce se mi líbí i ty Windows. Je to fakt nádhera. Sice od sebe Apple a Microsoft krade co může, ale to už zanedbávám. Už podle oficiálního videa, které Microsoft vydal k akci WinHec, kde poprvé tenhle Windows představil (ještě s kódovým označením Longhorn), jsem se začal těšit. Je to živý, skleněný, krásný! Inu pokochejte se sami. Ještě aby to bylo stabilnější a méně náročný a budu spokojenej. I všechny blbosti co tam chtějí nacpat budou snad jen ku prospěchu, tak se snad nemáme čeho bát. Ještě bych uvítal nějaký levnější upgrade, ale cenu nechci ještě ani znát, myslím, že se mi pak protočí panenky.
 
Středa - 27. červenec 2005 - 23:03
něco pro tvé oči
PRAHA - Po dlouhém kolektivním vyjednávání se mi podařilo koupit za velice výhodných podmínek server Google.com a tudíž se s okamžitou platností mění jejich stávající logo. To se bude měnit i na všech dalších službách. Splátky za celkem vysokou cenu tohoto nejpopulárnějšího vyhledávače mám naplánovanou na příštích jedentisíchdevětsetsedmdesáttrři životů v podobě reinkarnací (kde jsem počítal s tím, že budu sedmnáctvkrát milionár a dvakrát žebrák). I se všemi propočty se mi ta cena celkem zamlouvá. ;-)
 
Úterý - 26. červenec 2005 - 17:06
něco pro tvé oči
PRAHA - V rádiu jsem slyšel, že byl nějaký ruský spamer (rozesílač nevyžádané pošty) zavražděn. Trochu víc jsem po tom pátral a dověděl se, že to byla údajně nějaká velká ryba. Ves vém bytě mu zasadil někdo mnohačetné bodné údery do hlavy, kterým podlehl. Děsná představa, ale něco nechápu. Když je tak nechvalně proslulý tak proč ho třeba někdo nezatknul, nějaká tajná složka třeba. Je pravda, že dostávat podobně úžasné maily (viz ukázka z mé schránky nahoře) není žádnej med, ale vraždit kvůli tomu? Na druhou stranu ten člověk asi udělal trochu službu (to je hnusný!) několika desetitisícům (statisícům) lidí. Myslím že už by to chtělo nějakou pořádnou organizaci, která s tím něco udělá. Na speciální skupinu na odstraňování spamu, jako má Bill Gates, nemám a asntispamy to nějak nezvládají, ale myslím, že nejsem jedinný kdo má podobný problém.
 
Pondělí - 25. červenec 2005 - 23:41
něco pro tvé oči
KLADNO - Dneska jsem s radostí dával "dohromady" nový počítač (ne pro sebe). Povedlo se a mám docela velkou radsot, jak to všechno perfektně šlape a to od docela dost slušnýho zvuku na minireproduktorech Creative po základní instalace a další drobnosti a i blbosti. je to celkem tiché a na nějakou dobu i výkonné ve srovnání s investovanými finančními prostředky. Prostě z toho kouká docela slušná mašina a je fakt i dost rychlá.
 
Neděle - 24. červenec 2005 - 18:27
něco pro tvé oči
LESY ZA NĚKDE PRAHOU - Na houbách jsem nebyl asi rok, ale když jsem byl naposledy docela jsem i něco (dost)našel. Dneska to nestálo za moc, a to ikdyž ten osudný les byl dost daleko od h.m. a civilizace (krom hájovny). Je to všude docela dost probraný a to i v těh největších houštinách. Na parkovným, kdyby se vybíralo dalo by se to podat i jako slušná živnost. Možná by to chtělo na některých místech i parkoviště pro houbaře a třeba i speciální obory s hustším výskytem. Každopádně jsem do koše taky přispěl nějakým tím kouskem a krom jednoho prcka jsem našel samý velký (malý prostě nevidím), ale nebylo jich moc. Tak zase za rok ;-)
 
Sobota - 23. červenec 2005 - 23:28
něco pro tvé oči
PRAHA - Pohodička, klídek domova a v tu telefon! ...a stáváte se výhercem automobilu, stačí jen zavolat na číslo 906 702 427 a auto je Vaše... 3x zopakovat číslo a ankonec dát ještě, že volat můžete i z mobilních telefonů. No, přemejšlím, jestli tohle vůbec můžou, ale v našem státě, kde lidi vydělávaj na blbosti druhých (viz dial-up modemisti se žlutejma linkama) se může asi vše dokud to nezakážou. Alespoň jsem se pobavil.
 
Pátek - 22. červenec 2005 - 23:11
něco pro tvé oči
PRAHA - Je to otřesný, ale musím o tom napsat ikdyž jsem se hodně rozmýšlel a váhal, nechalo to na mě velký zážitek ze dne a to ve špatném slova smyslu. Všechno bylo takhle. Jdu si takhle poklidně Štěpánskou ulicí z výborné Craperie (palačinkárny) a tesně před napojením na Václavák zničeho nic se chlápek (upozorňuju že byl dobře oblíknutej, sáčko, košile, lakýrky, aktovka, straší, ale extra štramák a asi i treba vysoce postavený) postaví a začne "zalévat" prostor mez dvěma autama. NoChodí tam desítky lidí za minutu, okolo jsou samý restaurace, KFC, Mekáče a já nevím co a on... no prostě děs. To bych nebyl já abych to nevyfotil. Je pravda, že když mohou psi, tak proč ne lidi, ale lidi by měli jít příkladem. U bezdomovců to je nechutný a slušnejch lidí nechutný a otřesitelný. Pardon tohle jsem sem dát prostě musel. Reality foto hadr. Sorry citlivejm povahám.
 
Čtvrtek - 21. červenec 2005 - 23:46
něco pro tvé oči
PRAHA - Dneska jsem měl velice příjemnej zásek, když jsem přišel do Oskarovy nové prodejny v Novém Smíchově. Oskar tam má dvě prodejny a tu jednu měl dobu zavřenou. Měl jsem odpoledne pár minut a šel jsem se podívat do jednoho obchod, ale nedošel jsem tam, protož mě omámila záře (a todoslova) z Osarova obchodu. Úžasný design, neuvěřitelně příjemný provedení a bezvadně vyřešená prodejna po všech stránkách na tak unikátně malém prostoru. Nějak jsem si říkal proč to, když je zkoupil Vodafone a vše se asi bude brzy předělávat do Vodafonova, ale to mě pak přešlo a jen jsem se rozhlížel a kochal. Běžte se tam nebo i do jiných "nových" obchodů mrknout. Takhle si představuju prostředí, ve kterém se zákazníci cití dobře a ještě prodává!
 
Středa - 20. červenec 2005 - 23:22
něco pro tvé oči
PRAHA - Dnes se na ostro uvedl do testovacího provozu web aquafit.cz na kterém je přibližně tři měsíce práce. Já jsem se víceméně postaral o celý design, a to jak logo (samozřejmě několik návrhů) tak i web, návrhy funkčností a následná realizace do reálných stránek a kaskádových stylů. Může se tam objevit ještě nějaká chybička, ale už jsme to proprali celkem solidně vším možným a snažili se to odladit pro Internet Explorer tak i pro Firefox, tak se tam snad nic nevyvede. Doufám proto, že se mu bude dařit dobře a že až trochu posílí a nabere trochu toho obsahu, tak to bude příjemný webík pro nejednoho návštěvníka.
 
Úterý - 19. červenec 2005 - 21:42
něco pro tvé oči
PRAHA - Moc lidí asi Mac nemá, tedy si to myslím, natož na něm nepoužívá prohlížeč Safari, ale spíš Internet Explorer, ale stejně mě to dohnalo k tomu řešit problém tohodle prohlížeče. Včera jsem dokončil betside.com a dnes na něm dodělal ještě nějaké drobné změny a úpravy. Poprvé ho hotový viděla i "majitelka", ale byl tu problém nefungoval v Safari. I když na tom Macu byl nainstalovaný MacOS X Tiger tak to Safari nepřekousalo, ale IE ano. Nevěděl jsem čím to je, testoval jsem to sám na MacOS 9 a tam to šlo (na IE). Prostě problém. No, je to způsobený plug-inem flash playeru, který je potřeba doinstalovat novější, takže dilema vyřešeno. Zaplať pánbůh, že to na Firefoxu, IE atd. funguje bez problémů.
 
Listování v dalších stranách záznamníku:
(řazeno po 30 záznamech na stránku od 20. března 2005)

« předchozí - 1 2 3 4 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 - následující »  XML

© Copyright 2005-2018 - Všechna práva vyhrazena - záznamník.cz - webdesign od Lazar.cz
Šíření odkazu na tento záznamník je výslovně doporučeno a chváleno! Pánbů vám to oplať!
Kontakt: Ondřej Lazar Krynek