na hlavní stranu záznamník.cz
 
Čtvrtek - 19. květen 2005 - 21:54
něco pro tvé oči
PRAHA - Dostal jsem link na speciálně vytvořené stránky pro připravované stavby úseků silnic a křižovatek, které by měli dokončit velký okruh Prahy. Okamžitě jsem stahoval pěkně vyhlížející animace a jen se kochal (doporučuju stáhnout si ty stomegové). Vypadá to moc moc dobře, jen nějak neveřím, že se to stihne udělat do konce roku 2008. Když si totiž vzpomenu na to kdy začali stavět tunel Mrázovka, který je oproti tomuhle opravdu nic, tak se mi 3 roky zdá opravdu směšné. Nejskvostnější na tom všem je vedle interiéru tunelů, které mají krásně odesignovaný interier a i co se týká přechodů a designu osvětlení a značek, především mimoúrovňová křižovatka Strakonická. Krásný objekt. Připomíná mi to tak trochu křižovatky v Bangkoku, jen s tím rozdílem, že tam jich je podobných stovky a co víc, že tam třeba nad podobnou křižovatkou je v dalším patře další několikaproudovka. Možná to bude tím, že hlavní město tam má oficiálně 12 milionů obyvatel a neoficiálně myslím asi 25 milionů ;-).
 
Středa - 18. květen 2005 - 22:37
něco pro tvé oči
PRAHA - Dnes proběhla menší oslavička (ne moje samozřejmě) narozenin v rodinném kruhu a to přesněji v restauraci Hacienda Mexicana. Velice příjemné posezení. Byl jsem tam už po několikáté a opět vydatně najden, ba přímo přecpaný. Samozřejmě nemohlo chybět nachos (dvojitá porcička) se třemi výtečnými omáčkami. Po hlavním jídle, jakési roštěné jsem se jen valil jako sud, ale mňami mňami. Doporučuju zapékanou bramboru se špenátem, opravdová delikatesa.
 
Úterý - 17. květen 2005 - 09:00
něco pro tvé oči
PRAHA - Vstávat v šest hodin,je pro mě nemyslytelné, ale dnes jsem prostě musel. Musel jsem na předoperační vyšetření a vstávat se mi fakt nechtělo. Nakonec jsem tam dorazil pozdě (klasika), ale stejně jsem čekal. No a pak to začalo. Nejdřiv jsem podstoupil EKG když mi připínaly ty balónky na hrudník a další svorky na ruce a nohy, málem jsem myslel že do mě pustí 220V. Když to ze mě sundaliměl jsem po těle otisky jako když v JackAss do sebe nechávají střílet na paintballu bez chráničů. Pak ze mě vymlátili ještě asi pět skumavek krve, dvakrát mi měřili tlak atd. Nakonec jsem zjistil, že moje EKG má sínusový rytmus a že F=63 a PQ=0.15 takže jsem vlastně asi i rád.
 
Pondělí - 16. květen 2005 - 23:58
něco pro tvé oči
PRAHA - Celou dobu jsem si myslel, že ten nepořádek co mám na stole je způsobený tím, že mám na stole jako dominantu dva monitory CRT velké jako kráva a proto se mi tam už nic jiného nevejde a tak vzniká bordel, protže to se nedá jinak nazvat. Dnes však odešli ce-er-téčka do neznámých věčných lovišť a nahradili je dva "bělouši" - LCD Eizo. Kvalita oibrazu se vyhoupla sice na špici, ale na špici se s tím dostal i chaoz na stole. Skoro nic jsem nenašel, všude bylo všechno a tak to začalo "z gruntu" a už to lítalo. Teď už je to lepší, ale přemýšlím na jak dlouzho, jestli bude muset zase "něco" dorazit abych neměl slitování nad různými blbostmi.
 
Pondělí - 16. květen 2005 - 00:22
něco pro tvé oči
PRAHA - V hospodě "U Tenisu", správně Na Cibulce, jsem dnes sledoval finále ČESKO vs. KANADA. Nervový stres jsem si vyčerpal už včera se Švédskem, ale dnes se to hodně přibližovalo. Po prvním gólu jsem byl klidnější a ikdyž kanaďani byli opravdu dobří nakonec to skončilo 3:0! Užasný! Krása! Nádhera! Vnitřní radost přetrvává a rozhodně to není jen "posilněním". Tak všichni jásejte, já po pár hodinách spánku za víkend, non-stop na nohou zhasínám jako dohořelá svíčka. Zítra to oslavíme.

PS: Ať žije Bob a Dave! (doporučuju navštívit, snad tam to heslo zůstane i po tom co jejich webmaster vystřízliví ;-))
 
Neděle - 15. květen 2005 - 12:10
něco pro tvé oči
BRNO - Jsem stále v Brně kde jsem se rozhodl zůstat po koncertu The Prodigy. Památek tu je na prohlídnutí minimálně na týden, ale dnes, povýhře našich a postupu do finále, jsem těsně před odjezdem jsem proste musel vidět Villu Tugendhat. Tu si nechali postavit manželé Tugendhatovi v roce 1930 od německé architekta Ludwiga Meise van der Rohe. Dům vilového typu je postavený ve funkcionalistickém stylu a to zněj prostě srší úplně všude. Užasné členění, vše dokonale promyšlené a na dobu vzniku zcela neobvyklé. Dnes chráněná památka i od UNESCO tak nabízí opravdové pokochání! Většina místností je zachopvána v původním znění, někde jsou i originální kusy nabitku co nacisti nestihli zničit. Je to malý skvost. Dostat se tam však vyžadovalo aplikovat metodu smutných očí, protže zamluvené prohlídky po 10 osobách jsou na dlouhou dobu dopředu zamluvené.
 
Sobota - 14. květen 2005 - 14:20
něco pro tvé oči
BRNO - Dnes těsně po půlnoci začal na brněnském výstavišti v hale Orion Hall koncert The Prodigy. Jeko předskokany měli Moimir Papalescu & The Nihilists, kteří podali opravdů úžasný výkon a myslím, že zahráli i jednu novu nebo přdělanou skladbičku. Mezi těmito hvězdami hráli DJs o kterých je darmo mluvit, hrůza děs, vyplach mozku, ale kvůli tomu jsem tam nebyl. Zpět k The Prodigy. Vystoupila plná sestava v počtu 5 členů. Dva zpěváci, všem dobře známí, kytarista, bubeník a přdevším Liam Howlett za aparaturou. Byl to nářeh. Všechny známé hity, a něco málo z nové desky. U mě uspěla skladba Spitfire. Zážitků spousty, ale slova nestačí. Fotky snad nějak vystavím nebo pošlu koho zajímá.
 
Pátek - 13. květen 2005 - 17:47
něco pro tvé oči
BRNO - Už je tomu tak, napospas všem živlům jsem se vydal vlakem EuroCity do Brna. Není to jen tak bezdůvodně. Hlavní co tu mám na programu je dnešní koncert The Prodigy. Těžká to volba, v Praze totiž dnes vystoupí skvělí Freestylers, což mě nabádá k dělení vlastního těla. Skvělá, rychlá a pohodlná cesta mě o dost zlepšila mínění o přepravě vlakem u nás. Jen co jsem vystoupil z vlaku našel jsem si intrnetovou kavárnu. Skvěle vybavená včetně vypalovače a čtečky karet. No mapa byla nutnost, Prahu už znám ale tady jsem cizinec. Tak vzůru na koncert, snad to bude stát za to ikdyž je pátek třináctého!

PS: O Prodigy slýchávám na každém rohu, tak to bude asi velké! ;-)
 
Čtvrtek - 12. květen 2005 - 10:50
něco pro tvé oči
PRAHA - Dostalo se mi do ruky cosi jako upomínkový vydání 1. čísla RUDÉHO PRÁVA k 60 výročí. První číslo vyšlo v úterý 21.září 1920 jako orgán Československé sociálně demokratické strany dělnické. Jako motto je tu: Proletáři všech zemí, spojte se! Nejlepší je však na uvodní straně velkými písmeny toto: Soudruzi a soudruzky Velke Prahy! Dnes večer o 6. hod. pořádá akční výbor dělnictva Velké Prahy v zahradním sále Lidového domu TÁBOR LIDU s denním pořádkem: Poslední události ve strane. Další titulky mluví za vše jako např.: Projev našich orzanisací, Projev soudruhů z Plzně, Výkřik z nemocnic, Rudé gardy v Itálii, Zásobování a výživa lidu! ;-) Tenhle článek pojednává o tom, že by se melo koupit více dojnic aby naše děti měli dostatek mléka. No to by jste museli vidět.
 
Středa - 11. květen 2005 - 11:47
něco pro tvé oči
PRAHA - Od Novinky.cz jsem byl vyslán nafotit Květinový den. Nelehký úkol. První svízel: nikdo se nechtěl nechat fotit a když už jo, tak to stálo dobu přemlouvání. Druhý svízel: koupit si u nich kytku, abych jako zapadlo do party, opět nelehké protže rozměnit nemůžou a nikdo jiný vám nerozmění. Nakonec se "povedlo". Nejvíc si cením jedný fotky mladých pionýrek ;-). No nic posuďte sami v této galerii.
 
Úterý - 10. květen 2005 - 21:38
něco pro tvé oči
KLADNO - Zrovna přemýšlím nad tím, že jsou mi počítače asi souzené tím nejhorším i nejlepším způsobem. Teď se hrabu ve starých "vracích" a snažím se z tak získat nějaké komponenty k opravě nefunkčního drobečka. Bohužel už mě to přestává bavit a asi do toho otevřeného PC brzy usnu, ale na druhou stranu zjišťuju jaký je pokrok ve vývoj. Jak je teď vše jednoduché a prosté, popsané i pro malé dítě. Ale podařílo se, funguje a je to fajn. Uf. :-D

PS: na snímku je IBM procesor 6x86MX neuvěřitelný veterán, snad první co já pamatuju. Foceno ve stížených podmínkách, nevlastním (nic moc) foťákem a editováno v Malování!!! ;-)
 
Pondělí - 09. květen 2005 - 17:19
něco pro tvé oči
PRAHA - Relativně po dlouhé době od vzniku myšlenky, udělat mému otci webové stránky plné jeho děl, se dnes myšlenka/y staly skutečností. S jeho velkou pomocí (samozřejmě) si na stránkách Krynek.com už dnes, kdyb byly stránky oficiálně spuštěny, prohlédnout jeho plátna. Je těžké nezaujatě soudit, vzhledem k tomu že mezi těmito díly jsem vyrůstal a byla (a je nadále) to moje velká inspirace, ale pro mě jsou úžasná. To musíte posoudit vy ostatní. Obohatil jsem je i takovými mými příjemnými maličkostmi, jako například, když si z náhledu zvětšíte nějaké plátno a při najetí na něj se určitá část obrazu přiblíží a tak můžete "pod obraz" trochu nahlédnout. Na stránkách naleznete vše co je třeba, nic nechybí, nic nepřebývá, a já jen doufám, že se jim bude dařit.
 
Neděle - 08. květen 2005 - 18:12
něco pro tvé oči
PRAHA - Ikdyž se mi nechtělo vstávat a bylo (a je) mi fakt zle, od čehož se mi snaží odpomoc pár sympatických prášků, vydal jsem se v nekřesťanský pul na devatou ranní na Letnou. Konec 2. světové války se zde mělo oslavit průvodem vojska a techniky od první republiky do dneška, včetně ruských a amerických vojáků. Trochu komplikovanější doprava mě tam zavedla později než bych chtěl, ale pak jsem byl jak u vytržení. Připadal jsem si jako ve filmu nebo v jinem roce, dávno minulém. Všude vojska v uniformách z různých období (včetně toho jak byly špinaví, neupravení, rozcuchaní, špína za nechtama atd.), technika obklopená květinami. Ikdyž jsem tyhle doby nezažil tak se mi to fakt libilo. Trochu me zklamal prostor pro fotografy a novinaře což měl být výhled ze stadionu Sparty. Tam byly však všichni vidět jak mravenci takže to chtělo do "terénu". Mačkal jsem se mezi lidmi a chytal i lepší prostory a myslím, že se fotky celkem vyvedli. Kdo nebyl tak prohloupil. Na víc fotek se můžete podívat tady. Mých je asi prvních 40.

Večer byl slavnostní ohńostroj k němuž jsem se musel taky dokopat, ale fotečky taky docela ujdou. Koukněte.
 
Sobota - 07. květen 2005 - 19:04
něco pro tvé oči
PRAHA - Ikdyž si z nás počasí dělalo srandu a pěkně nás lakovalo, neodradilo mě to s s pomocníkem jsme se pustily do výměny reproduktorů v autě. Ty staré už odešli do věčných lovišť a tak bylo třeba je nahradit nějakými, které hrají alespoň většinu zvuků ze zvukového spektra co rád poslouchám. BYla to nutnost. Ikdyž mají reproduktory fakt cool design, schovaly se pod plastové boky dveří. Škoda. Důležitější je ten zvuk co nezní vubec špatně.
 
Pátek - 06. květen 2005 - 23:50
něco pro tvé oči
PRAHA - Pravděpodobně od minulého týdne, kdy 2. května Česká televize spustila vysílání ČT24 se změnily grafické prvky a kompletní screeny televize jež je převzala z z právě oné ČT24. A musím přiznat, že si na tom dost ulítávám. Je to nadčasový, moderní, uchvacující, jednoduchý a přitom dokonalý. Ani web ČT24 není k zahození, právě naopak! Je to opravdu velice příjemné. Strašně rád se v tom hrabu a pozoruju každou vychytávku. Už nad tím sedím pěknou chvilku a požírám. Škoda jen, že se tam nepodepsal autor. Předpokladam, že to navrhovalo nějaké studio. Taky bych uvítal nějaké prvky jako pozadí, spořiče atd. pro uživatele co se v tom vyžijou. Ještě škoda, že je problém s tím laděním.
 
Čtvrtek - 05. květen 2005 - 18:36
něco pro tvé oči
PRAHA - Po dlouhych útrapách jsem dnes konečně dokončil speciální přílohu k výročí 60.let od ukončení 2. světové války, SPECIÁL: 2. světová válka pro Novinky.cz. Musím přiznat, že mi to dalo dost zabrat a to nejen mě, ale i Flashi, který na mě občas chrlil docela slušné nesmysly s kterými si neveděli rady ani pánové na podpoře společnosti Macromedia pro ČR :-|. Pravda mohlo to být takové ještě promáklejší, ale pro znázornění tahů vojsk s tím časem co jsem na to měl, myslím, že to je na max.
 
Středa - 04. květen 2005 - 22:57
něco pro tvé oči
PRAHA - Normální stav. Okolo pořád někdo prská a kašle a to bych nebyl já aby se to o mě nepokusilo taky. Už to trvá nějaký ten den, ale dnes už jsem se konečně rozhodl s tím bojovat. Vystál jsem si v prodejně na zdraví, v lékárně, krásnou dlouhou frontu a nakoupil nějaké ty zbraně. Jen doufam, že to pomůže a že nepadnu. Zahajuji nejvyšší pohotovost v boji proti bacilům.
 
Úterý - 03. květen 2005 - 22:34
něco pro tvé oči
PRAHA - Včera se mi do rukou dostalo dubnové vydání časopisu F:ilter. Dnes jsem měl pár chvilek se tím prokousat a musím říct, že jsem čekal trochu víc. Možná je to způsobeno tím, že šlo o povinný výtisk, ale stejně. Do obsahu řečeno hodně velká všehochuť. Možná proto, aby jste si po přečtení připadali jako king. Recenze desek a představení kapel jako nalajnované, jedna jako druhá, uhlazené, až na nějakou tu jednu informaci staženou z netu, nic neříkající u většiny alb. Trochu okatá je reklama uvnitř, tu a tam nenápadně najednou reklama na TV Óčko, Expres Rádio atd, které spolu s F:lterem vlastní MAFRA, takže jedna "pakáž". To by nebylo zase tak hrozný, ale nejhorší je jejich "web". Jestli se to tak dá nazvat. Po vstupu překvapí aktuální obálka, ale pak se to náhle vše přesměruje na zprávy na iDnes (opět MAFRA). Ty jsou katastrofálńí. Lépe nemluvit. Tak dost bylo té špatné stránky. Teď k té dobré. F:ilter má užasnou grafickou úpravu :-|! Inspirace snad vším, trochu moc fotek, ale jinak užasný' Tím jsem se dokazal kochat snad asi hodinu minimálně. Tenhle časopis tu popravdě chyběl. Konečně budou lidi znát i neco jiného než Sámera a já nevím koho. Zajímavé rozhovory a dobrej fotoset a DVD a gamesky. No třeba mě další, květnový číslo, přikloní na jasnou stranu s janým názorem.
 
Pondělí - 02. květen 2005 - 23:23
něco pro tvé oči
PRAHA - Na dnešní "konzík" v Roxy jsem přišel trochu pozdě a neviděl jsem tak celé Toneless, ale vynahradil jsem si to trochu později. Nemyslím tím však skupinu Only. Směsice všech známých i nepříliš známých kapel a některé uryvky z legend mě drásaly. Příjemností však byla kapela Supersonic z Maďarska. To bylo dost zajímavý a po předchozí rádobykapele konečně odvaz. Popisovat maníka za mikrofonem, který běhá po pódiu s megafonem na rameni, z kterého občas vyšle nějaký ten zvuk, je asi zbytečné. Lepší bude, když si třeba poslechnete nějaké ty mp3 z jejích webu. A teď spát. Pracovní únava na max.
 
Neděle - 01. květen 2005 - 19:22
něco pro tvé oči
PRAHA - Pro některé svátek práce, pro některé svátek lásky dle Máchy a pro jiné úplně obyčejný den. Každopádně úžasně teplý den, Praha byla plná propagandy všech stran, což mě vytáčí. Kytky začínají smrdět a ptáci začínajá řvát, už aby to bylo na to jek někam k vodě. :-)

Samozřejmě si nemohu odpustit změnu designu mého blogu, který plánuju měnit každý měsíc. Komu se však zalíbil více některý z designů předchozích, tak ten si ho může změnit v roletce v pravo. :-D

Určitě budu velice rád, když mi tu každý z vás napíše jak se mu nový "design" blogu líbí! Díky
 
Sobota - 30. duben 2005 - 23:08
něco pro tvé oči
PRAHA - Ohýnku plápolej. No hlavně jsem se dobře najedl, měl jsem totiž tolik jidla jako za celý předchozí týden dohromady. Byl to klasicky neklasický večer na konci dubna.
 
Pátek - 29. duben 2005 - 23:59
něco pro tvé oči
PRAHA - Tákže, Roxy dnes přivítalo na poslední Breaksome jako hlavní hvězdu Future Funk Squad (jeden chlapík) a MC Mojo (stylový kruťásek, který do breakových rytmů hudruje). Myslím, že MC do breakbeatu je hodně dobrej inovativní nápad a znělo to fakt dost zajímvě a hlavně živě. Až teprve oni to tam trochu rozproudili. Až na pár pecek se totiž ani Kaplikovi ani Josefu Sedloňovi (můj oblíbenec) nějak nepodařilo to tam oživit. No jinak celkem fajn, doufám, že nám náš oblíbený Breaksome přesunou někam jinam, když teď Roxy s partys končí.
 
Čtvrtek - 28. duben 2005 - 22:14
něco pro tvé oči
PRAHA - Dneska včer jsem viděl na ČT1 upoutávku na pořad Uvolněte se prosím s Janem krauzem v "hlavní roli". příjemné překvapení z celé upoutávky bylo to, že v něm budou vystupovat iluzuionisté Duo Carlos, pro které jsem dělal webové stránky. pravda vystupují všeude po světě a v českých televizích potažmo také, ale rád se na to podívám. :-|
 
Středa - 27. duben 2005 - 14:57
něco pro tvé oči
PRAHA - Dostal jsem myš a nej tak ledajakou. Je to myš se psem, přesněji řečeno se psem, který plave v zadní čísti myši. Je to sice reklamní myš Seznamu, ale musím uznat, že tenhle reklamní "materiál" je fakt kvalitní! Myš je optická, přípojka je USB, má kolečko. No začíná se mi líbit! ;-)
 
Úterý - 26. duben 2005 - 23:55
něco pro tvé oči
PRAHA - Je skoro pulnoc a já jsem fit jako rybka. Ne že by únava nebyla, ale všechnu ji rozbil film. V televizi zase po dlouhy době neco davjí a já třeštím bulvy. Film Tenká červená linie je myslím podle skutečný události, tím asi huř. Tohle je fakt mazec! Doporučuju se podívat na ty webovky a tam na flash trailer. Je to síla. Moc hezky udělaný(na tu dobu)!
 
Pondělí - 25. duben 2005 - 15:13
něco pro tvé oči
PRAHA - jsem zhnusen a otřesen. Baťa prodává kopie bot značky Levis. Jde o boty ve dvou barvách, červené a bílé. Boty stojí necelých 800,-Kč, což je zlomek ceny originálu. To úplně nejvtipnější je, že originál těchto bot Baťa podává taky, ale v jiném regálu a to třeba dámské růžové i jiné. Doufám, že se to přastane Levisu líbit a pošle na ně obchodní inspekci. Už mi to pomalu připomíná úděsnou situaci v našich supermarketech, kde si můžete vybrat jestli si koupite original Müsli nebo například Tesco.

Kam sme to dospěli, papež je vudcem temné strany síly (záporňák ve Star Wars), premiér byl za totáče šéf restaurací a jídelen, a číslo 3429 z hvězdné pěchoty ze mě nespustí oči, když jsem ho potkal nedávno na obědě. :-D
 
Neděle - 24. duben 2005 - 13:33
něco pro tvé oči
PRAHA - Dnes jsem po delší době zabrouzdal na mé oblíbené stránky japonce Masakiho Hoshina s názvem Hybridworks a byl jsem opět velice příjemně překvapen. Ko nezná tyhle stránky a potažmo tvůrce (asi většina) tak musím podotknout, že je to jeden z nejjlepších a nejlepších flashařů co jsem kdy viděl a to nejen po stránce grafické, která je opravdu unikátní! Na hlavní stránce krom samotných sekcí a jejich obsahů zaujmee malé žijící městečko, které se pohybuje v ročních obdobích a denní době podle sekcí v které se nacházíte. Pod stránkami jsou další autorovy projekty z nichž ten co mě uchvátil je the iCorn PROJECT. Je to nepopsatelná flashová animace o velikosti 2.9Mb, ale určitě stojí za to se na ní podívat!
 
Sobota - 23. duben 2005 - 21:18
něco pro tvé oči
PRAHA - Dnes se hrál nějaký ten fotbal na letné (já a sport natož fotbal je neslučitelné pozn. red.) a jelikož hosté byli FC Baník Ostrava nemohlo to skončit jinak, než kordonem policie, která chrání ve střetu mezi oběma týmy. Šílenci. Nespočetně "příslušníků" desítky aut, bordel, řev, skandování a létající cokoliv je po ruce. Asi takhle to vypadalo, když přijelo zastoupení Ostravy do našeho hlavního města. Oprotí tomu se druhá část fanoušků, Sparta v zastoupení, která už byla na stadionu přítomna postavila na podobný odpor. Policie měla uvnitř asi co dělat. Jinak Sparta dala o gól víc, čili Ostrava prohrála, takže to pak muselo vypadat asi móc hezky.
 
Pátek - 22. duben 2005 - 23:27
něco pro tvé oči
PRAHA - Už několik dní pozoruju neuveřitelnou mánii z minulého a teď i nového papeže. Nemůžu se tu nezmínit o mém dnešní brouzdacím úlovku. Na stránkách Buy Great Gifts nabízí speciální mýdlo ve tvaru papeže a to ještě se šňůrkou. Myslím, že mezi všemi zákusky, triky, obrázky, knihami a já nevím čím vším, tohle prostě vede, alespoň u mě! Marně přemýšlím, kde takovouhle věc u nás sehnat. Kdyby vás něco napadlo, nebo jste ho někde viděli, sem s tím!
 
Čtvrtek - 21. duben 2005 - 22:11
něco pro tvé oči
PRAHA - Dneska se mi do ruky dostal a mám na týden testování zapůjčený přehravač hudby m:robe model MR-100 od spolčnosti OLYMPUS. Musím říct, že na první pohled mi vyrazil dech, užasný design, krásná kombinace černé a stříbrné a do toho červenočerný display. To udělá z m:robe ve spojitosti s 5GB, především pro hudbu, malé roztomílé stvoření. Horší už to je když do něho chcete něco dostat. Po připojení k PC se tváří jako další disk, ale zázy zjistíte, že to co tam dáte tak se neprojeví jako přehratelné a tak musím použit přiložený software. No uvídíme jak to nakonec dopadne, jsem ve startovací fázi. :-)
 
Listování v dalších stranách záznamníku:
(řazeno po 30 záznamech na stránku od 20. března 2005)

« předchozí - 1 2 3 4 ... 79 80 81 82 83 - následující »  XML

© Copyright 2005-2018 - Všechna práva vyhrazena - záznamník.cz - webdesign od Lazar.cz
Šíření odkazu na tento záznamník je výslovně doporučeno a chváleno! Pánbů vám to oplať!
Kontakt: Ondřej Lazar Krynek