na hlavní stranu záznamník.cz
 
Úterý - 22. březen 2005 - 15:39
něco pro tvé oči
PRAHA - A je to tady. V pátek 13.května (pozor pověrčivci) budou v Praze Freestylers v seskupení band čili osm lidí. Nevím jak moc se mám těšit, protože na přesně na tenhle datum se čeká víc velkých akcí a proto to bude asi docela dilema. :-) No uvidíme co přinesou další dny a týdny. Přece jenom je to už jen pár dní.

Jinak dnes se mi opět potvrdilo, že Česká republika nestojí za nic, protže když neco scháníte tak aby jste si pro to zajeli do významnějšícho státečku než jsme my. Jsme hold malá země a větší mají přednost. Sakra. Budu muset počkat až ne na Taiwanu uráčí.
 
Pondělí - 21. březen 2005 - 10:22
něco pro tvé oči
PRAHA - Zvěsti se potvrdily a je to tu. Velikáni od vedle The Prodigy budou tu. Si ce ne tu, ale v Brně. Je to naplanované na 13.května což se úžasně kryje s Krafty Kuts, ale co se dá dělat. jen mě tam trochu zaráží to Brno, no bude výlet, ale hlavní co mě je, že to bude na halové techno akci a tedy v Orion Hall. No uvidíme až budou další informace tak bude rozhodování snažší. No uvidíme, uvidíme... :-|

Navi se plánují ještě další akce, pravděpodobně se promoteři nedohadují tak jak by měli. Škoda, o něco člověk bohužel bude muset přijít, ale takový je život.
 
Neděle - 20. březen 2005 - 16:26
něco pro tvé oči
PRAHA - Dnes je ten den! Den prvního příspěvku do mého blogu. Všechno začalo asi tak. Ne nebojte. je to prosté, budu sem něco psátk každý den, od uplný nudy až možná i po něco zajímavýho. Naočkoval mě Smiley, který dorazil mou touhu po blogu, který se stal posledním hitem internetového věku. V pravo najdete najké zajímavé odkazy co jsem sem prostě musel přidat a postupně budou přibývat i další! Tak konec tlachání a Vzhůru dolů.....!
 
Listování v dalších stranách záznamníku:
(řazeno po 30 záznamech na stránku od 20. března 2005)

« předchozí - 1 2 3 4 ... 80 81 82 83  XML

© Copyright 2005-2018 - Všechna práva vyhrazena - záznamník.cz - webdesign od Lazar.cz
Šíření odkazu na tento záznamník je výslovně doporučeno a chváleno! Pánbů vám to oplať!
Kontakt: Ondřej Lazar Krynek